Střešní šablona Delta

Image module

Střešní šablona Delta je na českém trhu velmi oblíbenou střešní krytinou. Je vhodná jak pro novostavby, tak rekonstrukce rodinných domů, rekreačních objektů či průmyslových hal. Šablona Delta má velmi nízkou váhu (cca 2 kg/m2), čímž se řadí mezi nejlehčí krytiny na trhu. Kvalitu této krytiny dokládají vynikající dlouhodobé zkušenosti s hliníkem jako bezúdržbovým materiálem. Díky použití kvalitních polyesterových laků s chemickou předúpravou je možné docílit mnoha odstínů a barev, které uspokojí i náročného zákazníka. Standardně nabízíme krytinu v odstínech RAL 3016, RAL 7016, RAL 8017. Střešní šablona Delta se vyrábí z přírodního nebo lakovaného plechu.

Standardní barevné provedení

Image module
Katalog System

Pohodlná koupě střešní šablony Delta (známé též pod názvem alukryt) on-line zde

KOUPIT

Střešní šablona D2

Image module

Střešní šablony D2 jsou díky svému působivému vzhledu vhodné pro použití nejen v moderní zástavbě, ale i při renovacích objektů, kdy je důležité zachovat původní vzhled střechy. Výhodou je přizpůsobení se šablon složitým tvarům střech. Své místo nachází u krytí historických objektů. Jedná se o vhodnou alternativu ke krytinám jako jsou falcované plechy, břidlice, vláknocementové šablony, šindele, apod. Standardně šablony vyrábíme z měděného plechu, přírodního hliníkového plechu, pozinkového, přírodního a předzvětraného titanzinkového plechu.

Standardní rozměry kosočtvercové střešní šablony D2 jsou 285×285 mm. Po poradě s obchodními zástupci lze přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka.

Základní šablona s kapsou se používá u střech se sklonem vyšším než 25 stupňů. Levnější variantu šablony bez kapsy lze dodat pro střechy se sklonem vyšším než 45 stupňů.

Informaci o fasádní šabloně naleznete i v našem katalogu Design.

Pokládka na laťování a pokládka na plné bednění

Image module