H & B delta - Novinky

Střechy a stavby na klíč
Výroba
Novinky
151020 na stránce
stránky 1234567891011

Smart Office Ostrava!!!

Ostravu dlouho hyzdil skelet nedostavěného sídla krajského výboru komunistické strany. Ten se v posledních měsících postupně proměňuje v polyfunkční dům zvaný „Smart Office Ostrava!!!“.
Pro společnost Alumont Building a. s. jsme na tuto stavbu dodávali stovky metrů parapetů.
Více o samostatné stavbě na adresách:
http://www.msstavby.cz/projekty/skelet/
http://smart.origine.cz
http://www.patriotmagazin.cz/promena-ostravskeho-skeletu-podivejte-se-jak-vypada-a-jak-vypadat-bude/15.9.2017 14:20

Rekonstrukce střech zámku Vranov nad Dyjí na serveru Propamátky.info

Server Propamátky.info přinesl zprávu o námi prováděné rekonstrukci střech zámku Vranov nad Dyjí.

Vranov nad Dyjí
14.7.2017 8:17

Exkurze studentů SPŠS Vsetín

V rámci spolupráce se Střední průmyslovou školou strojnickou Vsetín se u nás uskutečnila v posledním červnovém týdnu exkurze pro cca 40 účastníků. Prohlédli si výrobní prostory firmy a strojový park, seznámili se s výrobními technologiemi a krátce i s principem odvětrávaných fasád.

Exkurze studentů SPŠS Vsetín
11.7.2017 13:04

Z rekonstrukce střechy olomoucké radnice

Několik fotografií z námi prováděné výměny střechy olomoucké radnice. Za poskytnutí fotografií děkujeme Pavlu Snášelovi z magistrátu města Olomouc.

Radnice Olomouc

27.6.2017 14:11

Střechy státního hradu ŠternberkV roce 2015 jsme na státním hradě Šternberk prováděli rozsáhlou obnovu střech, krovů a stropů. Mohutný hrad, který se dominantou stejnojmenného města, leží na okraji Nízkého Jeseníku v Olomouckém kraji a je nemovitou kulturní památkou. Naše oprava se týkala především objektu paláce hradu, který se skládá z několika křídel. Ta jsou zastřešena sedlovými a mansardovými střechami doplněnými vikýři. Tyto střechy byly zakryty štípanou břidlicí o rozměrech 30×30 cm s moravským krytím ve stoupajících řadách. Střecha kaple je pak rovněž sedlová s vysokým hřebenem, doplněným jednostrannou valbou, a věžičkou.
Součástí oprav byla i oprava barokního krovu a oprava komínových těles. S ohledem na statiku bylo vyměněno i stávající bednění. V podkroví byla navíc zřízena lávka, tak aby se stalo přístupným návštěvníkům.
Veškeré klempířské prvky byly provedeny v mědi, a to včetně oplechování věžiček. V rámci zakázky byly prováděny také restaurátoské práce, a to na kamenných prvcích.
Na zakázce se podíleli rozpočtář David Papšík, stavbyvedoucí František Papšík, obchodní zástupce Ing. David Valchář, tesařské parta pod vedením Paľo Janúcha a klempířská parta Juraje Moleje. Samozřejmostí byla i podpora externích firem.

Hrad ŠternberkHrad ŠternberkHrad ŠternberkHrad ŠternberkHrad ŠternberkHrad ŠternberkHrad ŠternberkHrad Šternberk

 

13.6.2017 14:33
151020 na stránce
stránky 1234567891011
 
LinkedIn    HB delta na Facebooku    Twitter    Google Plus    YouTube    RSS    Fotoblog Estav.cz
TOPlist